Смачна вода ОРХіДЕЯ
важливо про воду рус

 

Вода - чудовий засіб схуднення

Американські вчені виявили, що вживання двох склянок води перед їжею сприяє швидкому насиченню і знижує споживання калорій, що допомагає скинути зайву вагу, пише EurekAlert!

У дослідженні, проведеному співробітниками Вірджинського політехнічного інституту, взяли участь 48 осіб у віці від 55 до 75 років, розділені на дві групи. В ході досліджень всі вони вживали однакову низькокалорійну їжу. При цьому добровольці з експериментальної групи перед їжею випивали приблизно 480 мілілітрів чистої води, а контрольна група цього не робила.

Виявилося, що учасники, які випивають воду перед їжею, споживали на 75-90 кілокалорій менше, ніж члени контрольної групи, при кожному прийомі їжі. В результаті цього через 12 тижнів експерименту середнє зниження маси тіла в експериментальній групі склало більше семи кілограмів проти неповних п'яти кілограмів в контролі. Яких або побічних ефектів від "Водного схуднення» не спостерігалося. По думку керівника дослідження Бренди Деві (Brenda Davy), такий ефект води, швидше за все, викликаний фізичним заповненням шлунка некалорійної субстанцією, що призводить до зменшення обсягу споживаної їжі. Крім того, зазначений обсяг рідини надходив в організм добровольців у вигляді води, а не підсолоджених напоїв, що додатково знижувало загальну калорійність раціону.

Результати дослідження представлені на 240-му Національному зльоті Американського хімічного товариства (ACS).

 

medportal.ru

 

важно про воду

худеем
Вкусная вода доставка бесплатно посилання Важно о воде Новая точка продажи воды Сталинграда 27
pitnavoda «ОРХіДЕЯ» © 2016 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua